Порівняння оригінальних та підробних MagSafe.

Яку зарядку Mac купити?

Статті про Apple MagSafe

Яку зарядку для Macbook купити?

Порівняння оригінальних та підробних MagSafe.

Кожного разу, коли ви купуєте новий MacBook, у комплекті завжди йде оригінальний зарядний пристрій. Для відповідної моделі Мак він унікальний, має певну потужність, вольтаж та тип конектору. Нагадаємо, що перші версії Макбук постачалися з адаптером MagSafe 1, потім магнітний конектор змінив свою форму, отримавши назву MagSafe 2. Деякий час випускалися ноутбуки Apple з зарядками USB-C, а наразі з’явилося нове покоління магнітних MagSafe 3. У будь-якому разі, при втраті або поломці Power Adapter — постає питання вибору нового. Пропонуємо розібратися, чому не варто обирати дешеві копії замість оригіналу.

P013,P033,P014,P034

Ремонт MagSafe

Замовити вкорочення або заміну пошкодженого шнура MagSafe, ремонт блоку живлення — ви можете у нашому сервісному центрі Apple BashMac Київ!

Як дізнатися, яка зарядка підходить до вашого MacBook?

Перше, що необхідно зробити — це визначити який саме тип зарядного пристрою сумісний з вашою моделлю Мак. Зробити це можливо декількома способами:

  • Перевірити маркування на «рідній» зарядці. Перегляньте текст, що нанесений на корпусі, там завжди вказана потужність у ватах (W).

  • Перейти на сайт Apple та у фільтрі сумісності (Mac Compatibility) обрати свою модель Макбук.

  • Зверніться до менеджера нашого сервісу, який допоможе визначити версію адаптеру за моделлю ноутбуку та роком випуску.

P013,P033,P014,P034
P013,P033,P014,P034

Що купувати: оригінал MagSafe або копію?

Коли тип та потужність зарядного пристрою визначено, слідуючим кроком буде покупка нового. При цьому у магазинах представлено велику кількість різноманітних неоригінальних зарядок для MacBook. Коштують вони значно дешевше фірмових, проте їх використання пов’язане з підвищеною небезпекою. Річ у тім, що справжні Apple Power Adapter — виконані на найвищому рівні якості, вони справно захищають лептоп від перепадів напруги, видають правильну потужність, зберігають робочий стан акумулятору тривалий час. Очікувати подібних параметрів від дешевих китайських підробок не варто. Як правило, вони виготовлені з неякісних матеріалів, мають спрощену систему компонентів, не забезпечують правильного живлення системи. Ми рекомендуємо обирати лише оригінальні пристрої, визначити ж підробку можливо за такими ознаками:

  • Підозріло низька ціна. Звичайно, справжній оригінал не може коштувати занадто низько.

  • Відсутність логотипу Apple на корпусі (або він заклеєний).

  • Якість лазерного маркування з інформацією про адаптер значно відрізняється від оригіналу. Це може бути інший шрифт, колір, його компоновка, відсутність фірмових написів.

  • Занадто легка вага. Копії зарядок для Макбук, зазвичай, набагато легші за оригінал, хоча у деяких випадках, винахідливі виробники кладуть всередину металеві «грузики».

  • Загальна низька якість матеріалів. Пластик корпусу, ізоляційний шар кабелю — виглядають значно гірше оригіналу, можуть мати зазори, скрипіти при натисканні.


Навіть якщо копія виглядає досить якісно, необхідно пам’ятати, що параметри живлення «прошиті» в контролері, який встановлено у конектор MagSafe 1 та 2. Перевірити цей показник самостійно неможливо, тому на свій страх та ризик. Пропонуємо купити нові або вживані оригінальні MagSafe у нашому магазині.

Чому ремонт рідної MagSafe вигідніший за покупку підробки?

Якщо зарядний пристрій вашого Макбук зазнав поломки — не поспішайте утилізувати його та купувати копію. Більшість пошкоджень кабелю та блоку живлення можливо легко виправити у сервісі. Наші спеціалісти можуть як вкоротити шнур до місця розриву, так і замінити його на новий. Або ж виконають компонентний ремонт зарядки MacBook повністю відновивши її працездатність. Завітайте до нас на безкоштовну діагностику та швидке вирішення проблеми за найкращою ціною!

P013,P033,P014,P034